TOP GUIDELINES OF کارشناسی خودرو انلاین

Top Guidelines Of کارشناسی خودرو انلاین

Top Guidelines Of کارشناسی خودرو انلاین

Blog Article

صافکاری و سپرسازی صافکاری بی رنگ ماشین خارجی و داخلی صفحه اصلی صافکاری در محل دوره های آموزشی مقالات آموزش درج آگهی قوانین و مقررات تماس با ما درباره ما لیست تعمیرگاه ها

کارکیتا تمامی مناطق تحت پوشش در کشور را بصورت آنلاین راه اندازی نموده ودرکوتاهترین زمان کارشناس درخواست های شمارا دریافت ودرمحل حضور مینمایند.

در بخش های قبل، به این سوال پاسخ دادیم که کارشناسی خودرو چیست و شامل چه مواردی است و پس از بررسی قوانین این نوع کارشناسی در زمینه رنگ و مکانیک خودرو، قیمت کارشناسی رنگ ماشین کارکرده و سایر موارد را نیز بررسی نمودیم. 

افراد متقاضی این خدمات کارشناسی، با ثبت درخواست خود در سامانه هوشمند کارکیتا، از خدمات کارشناسی خودرو در محل بهره می برند.

به طور معمول، کارشناسی خودرو، با درخواست خریدار ماشین کارکرده، انجام می گیرد. چرا که افراد عادی، از توانایی لازم برای دیدن و پیدا کردن عیوب پنهانی خودرو، برخوردار نبوده و لازم است تا یک متخصص، خودرو را مورد بررسی کارشناسی دقیق قرار دهد.

به دلیل اینکه تصادف ماشین می تواند تاثیر بسیار زیادی روی قیمت آن داشته باشد، بسیاری از افراد با بهترین روش ها این تصادف را از مشتری پنهان می کنند تا بتوانند خودرو را با قیمت بالایی بفروشند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد افت قیمت خودرو در تصادف کلیک کنید.

اما، کارشناسی خودرو، شامل چه مواردی است؟ در ادامه، به این سوال نیز پاسخ خواهیم داد.

کارشناسی رانندگی با خودرو: در انتهای روند کارشناسی، به طور معمول، کارشناس، اقدام به رانندگی با ماشین کارکرده نموده تا وضعیت ترمز، سیستم جلوبندی و گیربکس خودرو را نیز مورد بررسی قرار داده و از سلامت این بخش ها نیز کسب اطمینان کند.

هدف از کارشناسی خودرو بررسی کامل و دقیق خودرو می باشد و در آخر با توجه به بررسی هایی که توسط کارشناسان خودرو صورت گرفته ارزش واقعی خودرو مشخص می شود.

نام این سامانه کارکیتا بوده و در حال ارائه خدمات کارشناسی خودرو در محل در کل کشور است.

کارنامه یکی دیگر از سایت‌های کارشناسی خودرو آنلاین است که خدماتی در زمینه کارشناسی خودرو و کارشناسی قیمت خودرو را ارائه می‌دهد. اگر می‌خواهید ارزش خودروی خود را بدانید یا فقط به قیمت‌گذاری خودرو بدون کارشناسی نیاز دارید، این سایت به صورت آنلاین مشخصات خودرو را گرفته و قیمت آن را تعیین می‌کند.

به‌علاوه در این سایت قیمت خودرو با توجه به مدل، شرایط فنی، کارکرد و... تخمین زده می‌شود. برای کارشناس ماشین آنلاین درخواست کارشناسی خودرو در محل ابتدا باید ثبت درخواست را انجام دهید تا در نهایت با هماهنگی‌های انجام شده کارشناس به محل شما اعزام شده و دفترچه کارشناسی برای خودرو شما صادر شود.

در این بخش مختصری از اطلاعات هر خودرو داده شده، اما برای قیمت و اطلاع دقیق از شرایط فنی اتومبیل باید با دفتر کاراف تماس بگیرید.

Report this page